Příběh

Dovolte mi, abych se Vám představil.
Moje jméno je Pavel Němec a věnuji se marketingu už několik let. Abych začal úplně od začátku, tak musíme zavítat do roku 2013, kdy jsem si jako třináctiletý kluk založil Facebookovou stránku s vidinou budoucího úspěchu. Konkrétně jsem si založil stránku Impérium Hráčů, která aktivně funguje do dnešního dne. V posledních měsících stránka dosáhla veliké obliby mezi jasně danou cílovou skupinou a k dnešnímu dni tvoří stránku téměř 54 tisíc fanoušků, kteří dostávají denně zábavný a zajímavý obsah.

Během doby, co stránku spravuji, jsem spolupracoval s velkou řadou firem a naučil se právě ve světě marketingu pohybovat. Konkrétně jsem spolupracoval s firmami jako Connect IT, Grunex.com, Smartings.cz, Mopioplast.cz, SanDisk, Genesis, Zalman a desítky dalších.
Po několika úspěšných kampaní jsem se rozhodl vytvořit vlastní internetový obchod imperiumhracu.cz, který jsem následně úspěšně prodal, jelikož jsem se chtěl věnovat jiným projektům a mít více času právě na marketing pro firmy na sociálních sítích.

Především se zaměřuji na Facebook a Instagram, kde Vám v případě Vašeho zájmu vytvořím firemní profil (stránku) a následně jej mohu spravovat. Pomohu Vám vše nastavit a to včetně kampaní ve správci reklam či business manageru.

Pokud již máte svůj profil založený, mohu Vám provést analýzu.
Zjistím, kterých věcí byste se měli vyvarovat či naopak a jakými příspěvky dosáhnout, co nejefektivnějšího dosahu a využít tím Vaše firemní profily na maximum.

Převezmu i správu Vašich kampaní.
Je důležité kampaně neustále sledovat a měnit zacílení podle potřeby. Samozřejmě zajistím i správné zacílení.

Grafika
V případě zájmu, zajistím i jednodušší grafiku.

Rychlá komunikace
Zakládám si na rychlé komunikaci. Odpovídám ihned obratem!
pavelnmc@seznam.cz